Diskusijos

Page 6 of 40 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Go down

Re: Diskusijos

Post by FreeDiver on Thu Jun 25, 2009 7:27 am

QCLEAR wrote:pasiuntimas tikrai ne pati geriausia iseitis, bet pabandykit atsidurti BMS vietoj. Cia tik jums atrodo, kad jusu subas - vos ne pats svarbiausias ir reiksmingiausias dalykas, siuo metu vykstantis klane. Pasake, kad bus pagaminta, vadinasi, bus pagaminta. Patys zinot, koks yra zaidimas. Nesusiplanuosi minuciu tikslumu visko. Tai koks raidas atsiranda, tai dar kazkur skubet reikia. Manot, paciu aktyviausiu paros metu - vakare, laikas tuos B weaponus gamint?
Pafloodine i clan chata (vakar kazkas ta dare beveik visa diena) ar rasydami pm'us tik nervinat.

nesutikciau kam norejo bms greit pagamino, jeigu atvirai man dingo noras zaisti kai atiduodi viska klanui, o esi ignoruojamas, negauni net b wepono subui pasidaryt Wink seip buvo galima ir neimt naujoku jeigu nenorit ju laikyt pilnaverciais ir rengt ir pns. , bet aisku tada jau nelabai iseitu raidus paimt, ar pili.

FreeDiver
Ragraman
Ragraman

Number of posts : 49
Registration date : 2009-05-11

Back to top Go down

Post by Msakalai on Thu Jun 25, 2009 7:53 am

Idomi diskusija cia kyla
Msakalai
Shacram
Shacram

Number of posts : 71
Registration date : 2009-05-20

Back to top Go down

Post by S0urSe on Thu Jun 25, 2009 8:48 am

BMS,as sakiau kad tave suprantu del tu PM..bet kad tu net i tuos PM neatrasai..tai jai tave floodina su tais b gun pm reik kazka daryt..tarkim kaip x100 buvo item dalinimas sekmadieniais..tai cia galima padaryt taip(siulau tik) kiekvienam susipirkti po b gun rcp ir dalis..tada kai pajunks thomeko tam skirtu laiku ir sugamins kiek gali..na cia tik siulau Smile

S0urSe
Shacram
Shacram

Number of posts : 67
Registration date : 2009-01-20

http://www.free6.com

Back to top Go down

Post by Pabludes on Thu Jun 25, 2009 9:28 am

As ir pritariu soursei, reik aiskiai parasyt kada bus galima gaut ar pagamint tuos B gunus ar dar ka ten reikia ir nebus tu PM, PM atsiranda tuomet kai zmones nezino, o kai zmogui neatsako tai jis klausia ir antra ir trecia karta.
O dar labiau Soursei pritariu del partinimo, sws nereikalingas, WC nereikalingas. Dabar jau ziurima tik i raidus ir i subu kelima, tai as nusprendziau, kad ir nebesuksiu sau galvos kaip pakelt iki 78 lvl kad gaut COV, Magnus, Gate chant, jei klanui ju nereikia tai pasiimsiu suba ir kelsiu suba.

Baium

Number of posts : 772
Registration date : 2008-11-30

Back to top Go down

Post by S0urSe on Thu Jun 25, 2009 9:37 am

Tai vat..Svarbu kad nebutu jokiu tu pykciu,nes tikrai nemalonu kai stengies buti aktyviam clane ir tau sako EIK NX..

S0urSe
Shacram
Shacram

Back to top Go down

Post by Diplomatas on Thu Jun 25, 2009 10:11 am

S0urSe wrote:BMS,as sakiau kad tave suprantu del tu PM..bet kad tu net i tuos PM neatrasai..tai jai tave floodina su tais b gun pm reik kazka daryt..tarkim kaip x100 buvo item dalinimas sekmadieniais..tai cia galima padaryt taip(siulau tik) kiekvienam susipirkti po b gun rcp ir dalis..tada kai pajunks thomeko tam skirtu laiku ir sugamins kiek gali..na cia tik siulau Smile
Sourse, tu suprask, kad gunus pagamina tada, kai yra materiju jiems gaminti, juk nekarta sakyta tai yra.

Diplomatas
Verfa
Verfa

Number of posts : 154

Back to top Go down

Post by S0urSe on Thu Jun 25, 2009 10:46 am

Diplai,juk nerasau gamink man dbr guna ir viskas..as klausiu visu pirma ar gali,ar yra?..

S0urSe
Shacram
Shacram

Back to top Go down

Post by BMS on Thu Jun 25, 2009 10:48 am

ne ir vel nsm kyla. milijonus kartu sakyta bus matsai bus pagaminta. sakot tam tikru metu pajungt thomeko ir gamint? is ko? matsai susirenka realiai matsu susirenka i diena 1 gunui. taip sry NX pasiunciau, ir nemanau kad tai paskutinis kartas bus... nes kiekvienas zmogus susinervina, juolab patys ne angelai... mazai gaunat pizdi tai naglejat ir tiek.
fridiver dabar tau, tu jau losi? o gal pamastyk dabar kodel galejau greitai tada sugamint gunus? gal del to kad buvo mats pradzioj nemanai?
BMS
Baium
Baium

Number of posts : 694
Registration date : 2008-12-01

Back to top Go down

Post by EsoX on Thu Jun 25, 2009 11:31 am

pasakysiu viena matsu bus jai pasiseks nusiimti piliu manorus, o jiems nusiimineti reikia priseedinti. Kol kas maciau kad seedino tik kawz/qclear> ne skaip patys matote musdami mobus matsu mes neprimusame . Su spoilinimu ir pas mus problemos

ISVADA >> perkame godarto/adenos/heines seklas ir einame seedinti

P.S. pridavinejant manorus ir ziurekite auksciausias supirkimo kainas, nes jos garantuoja didelius geru matsu kiekius( vakar auksciausios kainos buvo adenos ir inadrilo ir man pasiseke priduoti i Inadrila rezultatas 888 VOP)

P.P.S. forgai lamos nes jau visa savaite nepaleido manoro. ir del ko jie eme ta pili tada? Very happy

EsoX
Shacram
Shacram

Number of posts : 72

Back to top Go down

Post by Guest on Thu Jun 25, 2009 11:57 am

As visada renkuosi antra pagal kaina varianta. Jei kainos vienodos, tada renkuosi ta, kur superkami kiekiai didziausi. Kodel taip darau?

Visu pirma, ten kur kaina didziausia, nori priduoti daugiausia zmoniu. Vadinasi, sansas, kad pavyks priduoti, gerokai sumazeja. Zinoma, sekmes atveju materu gaunama zymiai daugiau, kiekiai skiriasi kelis ar keliolika kartu. Bet kadangi priseedines turiu pakankamai, tai renkuosi varianta "geriau zvirblis rankoj, nei briedis... ragais i snuki" Very happy

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Siurblys on Thu Jun 25, 2009 9:01 pm

man tai sirdi skauda del lances Very happy kaip man db jaustis atnesiau bladus(paminesime, kad uz savo pinigus (sunkiai gaunamus) PIRKAU) , net B GEMUS , ir ta lance su mano bleidais pirktais ir b gemais atidave kazkam kitam! Va pasisakiau paskutini kart, db stedesiu ramus ir lauksiu savo eiles b gunui Razz

Aciu uz demesi lol!
Siurblys
Ant Queen
Ant Queen

Number of posts : 315
Registration date : 2009-02-17

Back to top Go down

Post by BMS on Thu Jun 25, 2009 10:06 pm

Na ka galiu pasakyt, po siandienos bandymu. 1 narys ismestas uz taisykliu nesilaikyma. dar 1 narys isejo pats, nes nerado dc tuo metu on, nors pats buvo 51lvl sub ir galejo eit su kitu sub padet klano nariams.
Toliau nusiteikit komandiniam darbui(siandienos eksperimentai parode kad sugebat tai).
BMS
Baium
Baium

Number of posts : 694

Back to top Go down

Post by Owilm on Fri Jun 26, 2009 12:07 am

kas cia tokie?
Owilm
Verfa
Verfa

Number of posts : 183

http://www.inspire.visiems.lt

Back to top Go down

Post by Guest on Fri Jun 26, 2009 5:46 am

seven ir Nikita.
Man tai gaila, kad praradom dar viena uzkelta ir su III OL. Nu ble, kiek gi galima? Greitai mums tu OL taip reikes, kad tikriausiai mieste per shout rekausim, kad OL ieskom. Aisq, jis buvo uzkeltas boxinant, III jam padaryta boxinant, pats kazkokios isskirtines iniciatyvos irgi neparode klane. Kiek pazinojau OL, visi save tiek sureiksmindavo, kad... nu nzn, truksta zodziu. Jam best weaponai, best armorai. Sitas, savaime aisq, irgi to tikejosi, nors realios naudos is OL nebuvo. Kiek teko bendrauti, neatrode kaip zmogus, del itemu losiantis. Nors ka gali zinot, nepatikrintas dar zmogus.
Ka galiu pasakyt apie Nikita? Nieko. pp su ja teko buti gal viena karta labai neilgai ir shotu gavau viena karta is jos. O del vakarykscio floodo i clan chat galima pasakyti tik viena: raminkis, mergyt, nesijausk pasaulio bamba.

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Kattia on Fri Jun 26, 2009 7:25 am

mm gal kokios problemos pas mergaitę, gal PMS, gal išgėrus buvo.. juk visko pasitaiko, aš asmeniškai tokių dalykų nelabai toleruoju ir nepateisinu.. manęs nebuvo.. bet atsigirdau truputį tai kažkokių išvadų daryt negaliu, visi esam žmonės. Na aš irgi ne šilkinė būnu.. kai bėdos pas mane, netgi bjauri sakyčiau. Tik jau paskutiniu laiku stengiuosi nebešnekėt tada ir valdyt emocijas.. Senieji klaniokai jau žino mano "užtemimus" Very happy
Kattia
Zaken
Zaken

Number of posts : 579
Registration date : 2008-12-09

Back to top Go down

Post by Siurblys on Fri Jun 26, 2009 8:34 am

visi pamateme kas darosi klane, skayciau gal metas pradeti daryti isvadas ir elgtis visiems kaip su lygiais? duoti klanui naudos o ne sau, padeti kai papraso o ne tyleti, tipo nk negirdejau nk nemaciau, arba ai cenzas man cia levas exp ar dar kas netinka. Reik pradet is naujo organizuot viska. suderint kas eina i it ,cc,spoilina arba padeda 3rd daryt, juk ne vaiku klanas esam, susumastykit biske Wink aisku gal nelabai aiskiai isdesciau ,bet esme supratot
Siurblys
Ant Queen
Ant Queen

Number of posts : 315
Registration date : 2009-02-17

Back to top Go down

Post by Pabludes on Fri Jun 26, 2009 9:53 am

Scarletta wrote:Bet kas čia valdo man labai įdomu. Aš žinau kad visiems, nors aš kovoju tik už save. Nikitą išmetė. Aš apakęs kaip čia kažkas nardo.
Nerekas gerai rašė tik kitame poste, bet ten visai nevieta tai aš atsakysiu čia. Jo draugiškumo nebeliko visai. Susidaro lyderių pp ir visogero. O visi kiti tik dirbkite jiems.
Blind kažkoks "neivykęs lyderis" visiems tik nervus gadina.
Poilsis čia o ne ambicijų karai. Ir niekas čia nieko nesuburs, nes paprastais nariais niekas nesirupins ir jie bus priversti " maskatuotis" ir ieškoti kažkokios išeities, kad galėtų paloašti savo mėgstamame L2.
Tačiau kai kurie vaikai turintys suaugusių ambicijų tikrai sumaišė realų gyvenimą su žaidimu. Ir nori taip pat vadovauti ir kitus menkinti. Jei žaidime esi Kniht tai nereiškia kad gali vaodvauti žmonėms ir daryti su jais ką nori.
Aš čia be asmeniškumų. Aš aplamai.
Jis gali nuspręsti tau žasiti ar ne. Noriu išmetu, noriu -ne. Galiu tau ir deguonį nutraukti jei ką.
Bufus išjungsiu.
MOkesčius padidinsiu - dvigubai, nes man itemai neišeina nusipirkt.
Gerai jau baigiu.
Jus pirma apie santykius klane pagalvokit o paskui priemonių imkitės.
Ir visi čia yra lygūs ir visi turi tas pačias teises.
O jei vieni yra Knight o kiti valkatos, nieko čia nebus

Pabandysiu įnešt šiek tiek aiškumo, nes matau, kad jau prasideda demagogijos ir filosofavimai ten, kur jų visiškai nereikia.
Atsakykit kiekvienas sau, kam tau reikalingas klanas? Aš pvz manau, kad klane turi žaisti komanda, o ne būrys žaidėjų kur kiekvienas lošia sau. Jei klane yra ne komandos žaidėjų tai klano jiems ir nereikia, nes klanas turi būti šeima, komanda, draugų būrys ar panašiai.
Kas dėl bufų išjungimo - tai vienas iš būdų priversti jus vienytis, pradėti lošt kartu, o ne kiekvienam atskirai.
Gintarai - kas dėl rankų (ar rangų) nežinau iš kur tokia nuomonę susidarei, bet niekas čia neskirsto pagal tai kas tu esi žaidime. Klanas turi vadovybe, gal netgi ne vadovus, o greičiau koordinatorius, kurie koordinuoja kad klanas vystytųsi tinkama linkme. Dabar akivaizdu, kad daugelis iš tų koordinatorių neatliko savo pareigos, rodė blogą pavyzdį žaidime ir dabar situacija ir tokia kokia yra. O ja reikės keist ir išgyvendint, todėl ir imamasi priemonių. Pradėkit bendraut normalei vienas su kitu, be pykčio be užgauliojimų, nepamirškit, kad kitam laido gale sėdi irgi žmogus. Padėkite vienas kitam ir į save atsuktus pirštus nusukite į kitą pusę, va tada viskas ir susitvarkys.

Baium

Back to top Go down

Post by Scarletta on Fri Jun 26, 2009 10:02 am

na apie mano pirštu suktumą žino visi "seniai". as nieko neimu iš klano, jei reikia.
va aš irgi sakau kad visi lygūs ir visi žmonės.
Va ir aš tą patį filosofuoju. Kam tas klanas. Jei viską atiduodi klanui, tai nors bufus gauni. O jei ir to negauni , tai esi lygus randomui.
Tada niekko neduodi klanui ir už sutaupytus pinigėlius bufiniesi pas tokius pat randomus ir lakstai be klano.

Scarletta
Shacram
Shacram

Number of posts : 54
Registration date : 2008-12-16

Back to top Go down

Post by Pabludes on Fri Jun 26, 2009 10:07 am

Scarletta wrote:na apie mano pirštu suktumą žino visi "seniai". as nieko neimu iš klano, jei reikia.
va aš irgi sakau kad visi lygūs ir visi žmonės.
Va ir aš tą patį filosofuoju. Kam tas klanas. Jei viską atiduodi klanui, tai nors bufus gauni. O jei ir to negauni , tai esi lygus randomui.
Tada niekko neduodi klanui ir už sutaupytus pinigėlius bufiniesi pas tokius pat randomus ir lakstai be klano.
Cia mes paziurejom per kita prizme siek tiek, dar karta trumpai : bufai nuimti tam, kad klanas darytu savo parcius ir nemustu visi po viena, nes dabar visi uzsibufina ir 30 zmoniu po viena laksto. Bufai isjungti VISIEMS, t.y. tiek man tiek BMS'ui tiek visiems kitiems. Ir tai yra laikina, kol pasitvarkys padetis su zaidimu 'solo'.

Baium

Back to top Go down

Post by Scarletta on Fri Jun 26, 2009 10:15 am

Aš viską suprantu. Na ir tegul laksto jei jiems taip patinka. Jie gi žaidžia, ilsisi. Ir kas turi teisę jiems nurodinėti. Matyt clanas " nelabai" jei jie geriau nori po 1 lakstyti. Čia ir verda diskusija apie tai. Ir niekas neprivers eiti žmogaus į pp jei jame yra tavo priešas arba šiaip koks nemalonus žmogus.
KAM? Geriau 1nam.
Tai jus dar vieną dieną visus itemus atimkite ir tegul nuogi varo. tada tikrai niekas niekur neis. Visi bus " krūvoje" Very happy
Very happy
O ką jie per prievartą turi lyderius aprenginėti??

Scarletta
Shacram
Shacram

Back to top Go down

Post by Guest on Fri Jun 26, 2009 10:20 am

kazkodel tau labai rupi lakstymas vienam. nu kur tu toli nubegsi vienas? del manes tai lakstyk

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Scarletta on Fri Jun 26, 2009 10:27 am

kol kas as negaliu kitaip. as gi rasiau. ir labai noriu visus pasivyti. Tai dabar net darbe varau. Kol valdzia pagaus:D o be bufu man "kranty"
daugiau prarandu negu pasikeliu nes kai kas ateina, tai as numetu screna arba afk darau o to metu mane uzmusa koks mobas . tai as 1 zingsnis i prieki o 2 atgal.
jei jus to nesuprantate tai sorry tada.

Scarletta
Shacram
Shacram

Back to top Go down

Post by rigo on Fri Jun 26, 2009 10:56 am

Scarletta wrote:kol kas as negaliu kitaip. as gi rasiau. ir labai noriu visus pasivyti. Tai dabar net darbe varau. Kol valdzia pagaus:D o be bufu man "kranty"
daugiau prarandu negu pasikeliu nes kai kas ateina, tai as numetu screna arba afk darau o to metu mane uzmusa koks mobas . tai as 1 zingsnis i prieki o 2 atgal.
jei jus to nesuprantate tai sorry tada.
Scarletta, bufai buvo nuimti tam kad nebutu pamirsti supportai. Kas tau trukdo prisijungus i zaidima susirast supporta ir vytis kitus?

rigo
Shacram
Shacram

Number of posts : 80
Registration date : 2008-12-04

Back to top Go down

Post by Guest on Fri Jun 26, 2009 10:58 am

ka jus manot, kad materos butu surinkinejamos karta per savaite kaip tai daroma su adenom?
paciam kazkada teko toki darba atlikineti, tai galiu pasakyt, kad darbas juodas Smile viskas butu gerai, jei ne zmones, kurie savo nesugebejimu laiku paduoti materu, viska apsunkina. Pvz pasakyta, kad surinkinejama sekmadieni 18-20 val. Tai ne, atsibunda pirmadieni "ar dar galiu paduot dabar?". Nu eik tu ** atsiprasant. Dabar del taves vieno turiu gaisti savo brangu laika, ateit i miesta, padaryti daug vietos inventoriuj...
Klane turi buti disciplina ir pareigos, tada jau galima kalbeti apie privilegijas, o ne atvirksciai.

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Guest on Fri Jun 26, 2009 11:00 am

Scarletta, as irgi dirbantis esu, ir galiu pasakyti, kad mes niekaip neaplenksim jaunimelio, kuris siuo metu atostogauja ir turi marias laisvo laiko. As net nesistengiu exp vitality naudot, nes kazkaip beprasmiska Smile Zaidziu kiek galiu.
Darbe gal geriau nezaisk Smile paskui bus geda pries vadovybe jei pagaus ir teks aiskintis Very happy

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 40 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Back to top