Inspire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aktyvumas

+19
GorDJrHzz
writer.
mysticsxs
Siurblys
tesche
Monke
zmorgas
Exodik
Mode
Kattia
BraveHeart
Myka
Pabludes
Fight
balorg
kaWz
sar1s
montekristas
BMS
23 posters

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by iRiveR Thu Jan 14, 2010 10:18 am

kokie dar x100 ko jus nesijungiat i ta game blemba, BMS vel nera vel bl vos keli on per visa diena, pastovei boxintis jei norim kur nueiti, na toks zaidimas...
kur dinge tie kurie neturi sesiju ar kita? garantuoju kad kituose servuos losia, ir px yra, nors nezinioje nelaikykit, taip ir sakykit kad kitur geriau radot ir viskas o ne cia shuda malti.
iRiveR
iRiveR
Ant Queen
Ant Queen

Number of posts : 248
Age : 32
Registration date : 2008-11-30

Back to top Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by Exodik Thu Jan 14, 2010 12:18 pm

iRiveR wrote:kokie dar x100 ko jus nesijungiat i ta game blemba, BMS vel nera vel bl vos keli on per visa diena, pastovei boxintis jei norim kur nueiti, na toks zaidimas...
kur dinge tie kurie neturi sesiju ar kita? garantuoju kad kituose servuos losia, ir px yra, nors nezinioje nelaikykit, taip ir sakykit kad kitur geriau radot ir viskas o ne cia shuda malti.

Kodel nesijungiam? Galbut del to, kad kai kurie nemato tikslo losti mirusiam serve ir gadint savo laisva laika. Nemanau, kad cia kazkas rade kitus servus ir juose plieka, tiesiog nera ka veikt tam BFDE, o grindint del geresnio PVE, tikrai neapsimoka. As jau pasakiau savo nuomone del servo praeitam poste, o dabar tik atsakau i tavo klausima.. Sausio gale bus matyt kas like is klano ir tada turetumem sprest visi bendrai ka daryt su situ servu ir visa kita tolimesne L2 veikla..
Exodik
Exodik
Verfa
Verfa

Number of posts : 137
Age : 30
Miestas : Marijampole
Registration date : 2009-07-19

Back to top Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by iRiveR Thu Jan 14, 2010 12:22 pm

tai kaip bus YDOMU kai keli on ?
patys ta neydomuma susikuriat jmj , normaliai visi lostumet butu ir PVP ir raidu ir t.t patys to nenorit tai bl ir kiti per jumis dabar neturi ka veikti.
iRiveR
iRiveR
Ant Queen
Ant Queen

Number of posts : 248
Age : 32
Registration date : 2008-11-30

Back to top Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by iRiveR Thu Jan 14, 2010 2:48 pm

kam mums 50+ klane membu jei jie nelosia cia net 30 aktyvesniu nesurinktum kurie buvo pasijunge patys(t.y. nebuvo boxinami.) per paskutines 3 savaites.
iRiveR
iRiveR
Ant Queen
Ant Queen

Number of posts : 248
Age : 32
Registration date : 2008-11-30

Back to top Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by GorDJrHzz Thu Jan 14, 2010 8:15 pm

writeri as ne nolifinau o tiesiog dalyvavau klano veikloje lwl keli zmones dar sau keldami pakele bet per rb kiek galejau tik dalyvavau. cs per visa losima visuose buvau. buvau aktyvus o ne noliferis. nes 6h i para tai tikrai nedaug.
GorDJrHzz
GorDJrHzz
Verfa
Verfa

Number of posts : 110
Age : 32
Miestas : Sakiai
Registration date : 2008-12-01

Back to top Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by Kattia Fri Jan 15, 2010 8:14 am

GorDJrHzz wrote:writeri as ne nolifinau o tiesiog dalyvavau klano veikloje lwl keli zmones dar sau keldami pakele bet per rb kiek galejau tik dalyvavau. cs per visa losima visuose buvau. buvau aktyvus o ne noliferis. nes 6h i para tai tikrai nedaug.

Tai yra labai daug.. Smile
Kattia
Kattia
Zaken
Zaken

Number of posts : 579
Age : 36
Miestas : Plungė
Registration date : 2008-12-09

Back to top Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by Fight Fri Jan 15, 2010 11:29 am

OMG OMG http://www.bfdr.eu/?page=readmore&post=41080
Fight
Fight
Ant Queen
Ant Queen

Number of posts : 215
Age : 31
Miestas : Siauliai
Registration date : 2009-04-02

Back to top Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by montekristas Fri Jan 15, 2010 12:04 pm

Fight wrote:OMG OMG http://www.bfdr.eu/?page=readmore&post=41080
Posted by Attention on 2009/07/03 10:03:19
montekristas
montekristas
Orfen
Orfen

Number of posts : 439
Age : 35
Miestas : mzk
Registration date : 2008-12-01

Back to top Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by zmorgas Fri Jan 15, 2010 1:43 pm

Pz faileris tas fightas krc, as net dziaugtis buvau pradejes
zmorgas
zmorgas
Ant Queen
Ant Queen

Number of posts : 247
Age : 32
Miestas : Kaunas
Registration date : 2009-06-06

Back to top Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by BMS Sat Jan 16, 2010 3:18 pm

sveiki, sry buvau dinges vos ne sav, bet kitaip negalejau. paziurejau i login loga klano, vaizdas nekoks... kada bus malone visu vien metu sulaukt on? manau nesulauksiu atsakymo. Tad sekmadieni VISI 20.00 bunat on, nebus jokio vcs, nebus jokios veiklos tik pokalbis. Is mano puses taip pat bus svarbus pranesimas. Laukiu visu rytoj 20val
BMS
BMS
Baium
Baium

Number of posts : 694
Age : 37
Miestas : Rietavas
Registration date : 2008-12-01

Back to top Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by sar1s Wed Jan 20, 2010 9:05 am

Taigi kadangi atjunge interneta man ;/ ka nutaret ka veikiam tolaiu ? Wink manau as kad ir ka nutarsim del aktyvumo vistiek losiu,pasijunksiu jai reiks boxinsiu 9 online ar maziau tikrai del klano nariu ofline nemesiu zaidimo manau 1pp dar galim palaikyt kol online atsigaus (fight,siurblys,s84.schventas,,, ir kt) pasijungia zaidzia manau ka galesim ta darysim O dar girdejau tokiu ideju kad junktis su iliuminati klanu kazka bandyti daryti nors 1pp is musu puses surinkti i cs,pvp,rb Cia tik mano is\dejos nebuvvau pasijunges jau 4 dienas ir nezinau ka planuojat ar ka suplanavot bet mano idejos tokios kad stengtis zaisti kovoti del s80 be to turime daug naktinetoju kurie zaidzia nakti tai viena is galimybiu daryti kazkokius q ir pan. Is mano puses stengsiuos kuo daugiau padaryti del musu klano nes nemanau kad laikino ofline problemos gali isskaidyti musu darnia ir susigivenusia "seima"
sar1s
sar1s
Orfen
Orfen

Number of posts : 479
Age : 31
Miestas : Palanga
Registration date : 2009-02-15

Back to top Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by Kattia Wed Jan 20, 2010 9:12 am

Rutina ir asmeninės problemos tą šeimą skaido.. Sad
Kattia
Kattia
Zaken
Zaken

Number of posts : 579
Age : 36
Miestas : Plungė
Registration date : 2008-12-09

Back to top Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by sar1s Wed Jan 20, 2010 9:19 am

:/ Problemos atsiranda ir dinksta tiesiog tam reikia laiko na musiu kattia tai visada po 24h grysta i seima Smile
sar1s
sar1s
Orfen
Orfen

Number of posts : 479
Age : 31
Miestas : Palanga
Registration date : 2009-02-15

Back to top Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by Kattia Wed Jan 20, 2010 9:20 am

Vakar taigi 23 h on buvau Smile pažangą darau, mėginu vėl įsivažiuot į ritmą, bet kažkaip sunkoka. .Smile nes judesys kiek supratau daugiau dieną vyksta Smile
Kattia
Kattia
Zaken
Zaken

Number of posts : 579
Age : 36
Miestas : Plungė
Registration date : 2008-12-09

Back to top Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by sar1s Wed Jan 20, 2010 9:22 am

Kaip jum saunu as vakar prasedejau visa vakara su mama ziurejom tv miegojom Very happy (mama pasitempe koja vos paeina tai reikia slaugyti Smile)
sar1s
sar1s
Orfen
Orfen

Number of posts : 479
Age : 31
Miestas : Palanga
Registration date : 2009-02-15

Back to top Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by Kattia Wed Jan 20, 2010 9:24 am

Tai gerai, su mama ne kasdien pabūni ir pasikalbi, viskas kas vyksta , viskas tik į gera Smile tik mamai sveikatos..
Kattia
Kattia
Zaken
Zaken

Number of posts : 579
Age : 36
Miestas : Plungė
Registration date : 2008-12-09

Back to top Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by sar1s Wed Jan 20, 2010 9:29 am

dq Smile
sar1s
sar1s
Orfen
Orfen

Number of posts : 479
Age : 31
Miestas : Palanga
Registration date : 2009-02-15

Back to top Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by sar1s Wed Jan 20, 2010 9:32 am

ok baigesi pamoka varau parukyt ir tolaiu mokytis ;/
sar1s
sar1s
Orfen
Orfen

Number of posts : 479
Age : 31
Miestas : Palanga
Registration date : 2009-02-15

Back to top Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by Typexs Wed Jan 20, 2010 11:25 am

As tai meciau L2 ir apskritai nebelosiu pc.
Typexs
Typexs
Ant Queen
Ant Queen

Number of posts : 243
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-12-01

Back to top Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by Siurblys Wed Jan 20, 2010 2:29 pm

na ka mes nusprendem tai liksim, neisim i jokius iliumus , po sesiju keletas jaunikliu grizo, kas yra labai dziugu, online prastokas ,bet ka jau padarysi iseina mum sudaryt bent ta 1 pp nueinam i hb pasedim, va vakar smagiai pasimusem, papurtem uz kiausu inspirus tik biski sutrukde servo luzimas,po jo paimem pora rb Smile
Siurblys
Siurblys
Ant Queen
Ant Queen

Number of posts : 315
Age : 32
Miestas : Kaunas
Registration date : 2009-02-17

Back to top Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by sar1s Thu Jan 21, 2010 6:19 am

laaabai dziugu snd arba ryt jau man pajunks interneta as irgi pasijunksiuū panolaifint savaitgaliui nu bet turi tikrai iki sestadienio pajunkt Smile
sar1s
sar1s
Orfen
Orfen

Number of posts : 479
Age : 31
Miestas : Palanga
Registration date : 2009-02-15

Back to top Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by sar1s Wed Jan 27, 2010 6:36 am

a aisku man dar nepajunge interneto motinai algos 2savaites jau veluoja vos tik perves jai lt pajunks blemba einu dabar per sule ir visur apie l2 galvoju Very happy kurmi kaip pasiilgau Very happy
sar1s
sar1s
Orfen
Orfen

Number of posts : 479
Age : 31
Miestas : Palanga
Registration date : 2009-02-15

Back to top Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by balorg Sun Jan 31, 2010 7:48 pm

Tai va cia turbut tinkama tema. Noreciau parasyti kad greiciausiai i BFD:E greitu laiku negrisiu, nes buve klaniskiai prikalbino ieskoti laimes kituose servuose su jais ir siaip nebera tiek daug laiko, kad butu imanoma losti per 2 servus. AQ ringa, kuri man paliko senas klaniskis "paskolinsiu" kol nelosiu dubleriui tikiuos ji panaudos reikiamai, o siaip kiek zaidziau su jumis tai buvo malonumas ir tikiuosi, kad jus isliksite vieninga seima ir zaisite daugelyje servu Smile. Jei imanoma tai neistirnkite mano acc is cia nes karts nuo karto uzsuksiu. Gal dar pamatysiu, kad einat i kita serva koki tai ir prisijungsiu Smile. Na noreciau visiems dar karta palinketi sekmes ir gero zaidimo.

balorg
Ragraman
Ragraman

Number of posts : 15
Age : 33
Miestas : Siauliai
Registration date : 2009-11-29

Back to top Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by Pabludes Mon Feb 01, 2010 3:05 pm

balorg wrote:Tai va cia turbut tinkama tema. Noreciau parasyti kad greiciausiai i BFD:E greitu laiku negrisiu, nes buve klaniskiai prikalbino ieskoti laimes kituose servuose su jais ir siaip nebera tiek daug laiko, kad butu imanoma losti per 2 servus. AQ ringa, kuri man paliko senas klaniskis "paskolinsiu" kol nelosiu dubleriui tikiuos ji panaudos reikiamai, o siaip kiek zaidziau su jumis tai buvo malonumas ir tikiuosi, kad jus isliksite vieninga seima ir zaisite daugelyje servu Smile. Jei imanoma tai neistirnkite mano acc is cia nes karts nuo karto uzsuksiu. Gal dar pamatysiu, kad einat i kita serva koki tai ir prisijungsiu Smile. Na noreciau visiems dar karta palinketi sekmes ir gero zaidimo.
Blogai balorg, labai blogai.
Ir kaip netrint tavo acc is nariu saraso jei tu meti klana ir begi su kitais kazkur... Nariai yra tie kurie islieka nariais visada, o ne laksto tai vienur tai kitur...
Pabludes
Pabludes
Baium
Baium

Number of posts : 772
Age : 42
Registration date : 2008-11-30

Back to top Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by BMS Mon Feb 01, 2010 5:14 pm

na vasioj savaitej iki savitgalio turesiu neta, tai chebryt greit susibendrausimes. na kol kas meginu isijaust i darbe, Smile i`ll be back Smile
BMS
BMS
Baium
Baium

Number of posts : 694
Age : 37
Miestas : Rietavas
Registration date : 2008-12-01

Back to top Go down

Aktyvumas - Page 3 Empty Re: Aktyvumas

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum